site stats

Liisbeth orav

NettetVis Lisbeth Sommervolls profil på LinkedIn, verdens største faglige nettverk. Lisbeth har 5 stillinger oppført på profilen. Se hele profilen på … http://surf.lt/wissa2024/Sleds-Marathon.htm

Noblessneri regatil selgusid purjelaua klasside hetke liidrid

Nettet5. des. 2024 · Liisbeth Orav (NYCS), maailmameister purjelauakelkude lühirajasõidus – 1500 eurot Heret Ots (KK Reval), maailmameister sportkeegli sprindis – 1500 eurot Raido Ruse, maailmameister purisuusatamise täispuhutavate tiibade kursisõidus – 1500 eurot Rain Teder (Nõmme Huvikool), maailmameister automudelispordis – 1500 eurot NettetLiisbet Orav on Facebookis. Ühine Facebookiga, et olla ühenduses kasutajaga Liisbet Orav ja teistega, keda tunned. Facebook annab inimestele võimaluse jagada, muutes maailma avatumaks ja seotumaks. bomber bayou golf course https://caalmaria.com

Liisbet Orav - Facebook

Nettet17. mai 2024 · Noorte U19 arvestuse võitis samuti Kaur Säärits (NYCS). Teise koha selles arvestuses võitis Lisatt Aasmets Tallinna Purjalauakoolist (TPLK) ja kolmas oli Liisbeth Orav (NYCS). U19 tüdrukute järjestus oli järgmine: võitja Lisett Aasmets (TPLK), teine Liisbeth Orav (NYCS) ja kolmas Karolina Dovgan (NYCS). Lisett Aasmets. Foto autor … Nettet論論論 Liisbeth Orav (NYCS) on naiste maailmameister talisurfi lühiraja slaalomi! NettetTeleviisor ETV peale, Ringvaates on varsti Ingridi eilsest saavutusest juttu! gmoth

Televiisor ETV peale, Ringvaates on... - NYC Sailing School

Category:Lisbeth Ravn Profiles Facebook

Tags:Liisbeth orav

Slaalom.ee

NettetTäna Ringvaates meie talisurfi õpetaja Kalev Allikveer. Head vaatamist. :) NettetView the profiles of people named Liisbet Orav. Join Facebook to connect with Liisbet Orav and others you may know. Facebook gives people the power to...

Did you know?

Nettet20. mai 2024 · U15 juuniorid sõitsid lühendatud rajal, edukaim oli Jakob Heinrich Tuubel, talle järgnesid Saskia Põldmaa ja Liisbeth Orav. U15 tüdrukute arvestuses võitis Saskia Põldmaa, teise koha sai Liisbeth Orav ja kolmanda Lisett Aasmets. Kõik noored on Noblessneri purjetamiskooli õpilased. Nettet159 Followers, 1,032 Following, 20 Posts - See Instagram photos and videos from Liisbeth Orav (@oliisbeth)

NettetLiisbeth Orav is on Facebook. Join Facebook to connect with Liisbeth Orav and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more … Nettet120 Followers, 168 Following, 34 Posts - See Instagram photos and videos from Liisbet Orav (@liisbet_orav)

NettetView Liisbet Orav's genealogy family tree on Geni, with over 230 million profiles of ancestors and living relatives.

Nettet9. jan. 2024 · Naiste liidripositsiooni hõivas kelgu klassi valitsev maailmameister Liisbeth Orav (NYCS). Teise koha saavutas meie noor tõusev täht Johanna Lukk (NYCS) ning kolmandaks tuli seekord Grita Griin (NYCS). Noorte U24 arvestuse võitis Jakob Tuubel. Teiseks tuli Liisbeth Orav ja kolmandaks Karl Sören Tamm.

Nettet29. jan. 2024 · Liisbeth Orav. Naiste arvestuse poodium jäi meie sportlastele, võiks isegi öelda noorsportlastele. Esikoha saavutas Liisbeth Orav, teiseks tuli Johanna Lukk ja kolmandaks Grita Griin. Kaur Säärits. U24 noorte seas oli konkurents väga tasavägine. Poodium kuulus eestlastele, kus võrdsete punktidega saavutas esikoha Kaur Säärits … bomber beaterNettetU17 tüdrukute arvestuses võistelnud Natali Šank (TPLK) sõitis end 20. kohale ja TechnoPlus neidude arvestuses võistelnud Liisbeth Orav (NYCS) startis kuueses grupis ning jäi seal 6. kohale. U15 poiste … gmot bank of americaNettet5. feb. 2024 · Sleds FUN Results of 16:24 on February 5, 2024 Overall Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 36, Scoring system: Appendix A Sailwave Scoring Software 2.29.0 bomber beer bottle